Семейный Форум FamilyClub  

Вернуться   Семейный Форум FamilyClub > Красота и здоровье. Мода и стиль > Здоровье
Регистрация Правила форума Справка Пользователи Календарь Сообщения за день Поиск

Важная информация

Здоровье

Все о здоровье. Заболевания: храп, аллергия, кашель и головная боль, а так же более серьезные. Как бороться, когда обращаться к врачу, на что нужно обращать внимание. Мероприятия для улучшения здоровья: утренняя зарядка и здоровый образ жизни, прием витаминов. Медицинские центры, обследования и анализы: что, где и когда, делимся полезными ссылками и координатами.Все о здоровье. Заболевания: храп, аллергия, кашель и головная боль, а так же более серьезные. Как бороться, когда обращаться к врачу, на что нужно обращать внимание. Мероприятия для улучшения здоровья: утренняя зарядка и здоровый образ жизни, прием витаминов. Медицинские центры, обследования и анализы: что, где и когда, делимся полезными ссылками и координатами.

Ответ
Опции темы
Непрочитано Сегодня, 14:28   #1
Давно я тут
 
Аватар для anna 12312
 
Регистрация: 23.09.2013
Адрес: Харьков
Возраст: 37
Сообщений: 650
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Як часто треба відвідувати гінеколога для профілактики?

Привіт! Слухай, я тут задумалася про своє здоров’я і хочу запитати: як часто треба відвідувати гінеколога для профілактики? Я чула, що це важливо, але не знаю, чи потрібно ходити кожного року, чи можна рідше. Може, є якісь рекомендації, які слід врахувати? Мені здається, що з цим питанням треба бути обережною, адже краще перестрахуватися, ніж потім мати проблеми. Які у вас думки на цей рахунок?
anna 12312 вне форума   Ответить с цитированием

Реклама
Непрочитано Сегодня, 14:30   #2
Домовой
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 1,033
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Re: Як часто треба відвідувати гінеколога для профілактики?

Відвідувати гінеколога варто хоча б раз на рік, навіть якщо нічого не турбує. Це не лише для того, щоб перевірити загальний стан здоров’я, але й для ранньої діагностики можливих захворювань. Якщо ти ведеш активне сексуальне життя або маєш якісь хронічні захворювання, то краще приходити частіше, можливо, раз на півроку. Гінеколог може порадити певні аналізи або огляди, залежно від твого віку та історії захворювань.
Dixer вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано Сегодня, 14:32   #3
Давно я тут
 
Аватар для anna 12312
 
Регистрация: 23.09.2013
Адрес: Харьков
Возраст: 37
Сообщений: 650
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Як часто треба відвідувати гінеколога для профілактики?

Це дійсно важливо! Я, наприклад, раніше думала, що якщо нічого не болить, то і ходити не потрібно, але зараз розумію, що профілактика — це дуже важливо. Я читала, що багато жінок нехтують цими візитами, але потім стикаються з серйозними проблемами. Тому я краще перестрахуюся і почну ходити регулярно. Але чи можеш ти сказати, які саме аналізи зазвичай роблять під час таких оглядів? Хотілося б знати, щоб бути готовою і розуміти, на що звертати увагу.
anna 12312 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано Сегодня, 14:34   #4
Домовой
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 1,033
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Re: Як часто треба відвідувати гінеколога для профілактики?

Звісно! Під час профілактичного огляду гінеколог https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/g...-konsultaciya/ зазвичай проводить загальний огляд, а також може призначити такі аналізи, як мазок на флору і цитологію, щоб перевірити стан шийки матки. Якщо є підозри на інфекції, можуть зробити ПЛР-тести на статеві інфекції. Також важливо перевіряти рівень гормонів, особливо якщо є якісь проблеми з менструальним циклом. Для молодих дівчат рекомендовано проводити щеплення проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), яке може допомогти запобігти деяким видам раку. У будь-якому випадку, регулярні візити до гінеколога допоможуть зберегти твоє здоров’я і уникнути багатьох проблем у майбутньому.

Dixer вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +4, время: 20:30.


Copyright © 2009-2014 семейный форум Харькова, Jelsoft Enterprises Ltd