Семейный Форум FamilyClub  

Вернуться   Семейный Форум FamilyClub > Домашний уют > Другое в доме
Регистрация Правила форума Справка Пользователи Календарь Сообщения за день Поиск

Важная информация

Другое в доме

Другие темы, связанные с жилищем и хозяйством. Обсуждаем важные для нас вопросы: наша обувь, как храним и ухаживаем за ней, вид из окна, спальные принадлежности: подушка и как ее выбрать, каким торговым маркам отдаем предпочтения.Другие темы, связанные с жилищем и хозяйством. Обсуждаем важные для нас вопросы: наша обувь, как храним и ухаживаем за ней, вид из окна, спальные принадлежности: подушка и как ее выбрать, каким торговым маркам отдаем предпочтения.

Ответ
Опции темы
Непрочитано Сегодня, 17:07   #1
Домовой
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 1,003
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Який фен вибрати?

Який фен ви б порадили для щоденного використання? Мені важливо, щоб він був легкий, компактний, але водночас потужний і швидко висушував волосся. Ще бажано, щоб мав різні температурні режими, щоб не пересушувати волосся, і функцію іонізації. Цікавить ціна до 1500 грн.
Dixer на форуме   Ответить с цитированием

Реклама
Непрочитано Сегодня, 17:08   #2
Домовой
 
Регистрация: 25.05.2019
Возраст: 36
Сообщений: 1,089
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Re: Який фен вибрати?

Я нещодавно купив собі фен і можу щось підказати. У мене був такий самий запит, як у тебе, і я зупинився на моделі Philips HP8232. Він легкий, зручний у використанні, має кілька режимів нагрівання і потужний потік повітря.
Atolyan вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано Сегодня, 17:08   #3
Домовой
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 1,003
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Re: Який фен вибрати?

Цікаво, а як він поводиться при щоденному використанні? Чи не пересушує волосся і чи зручний у транспортуванні, якщо потрібно взяти його з собою в поїздку?
Dixer на форуме   Ответить с цитированием
Непрочитано Сегодня, 17:09   #4
Домовой
 
Регистрация: 25.05.2019
Возраст: 36
Сообщений: 1,089
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Re: Який фен вибрати?

Фен працює чудово, я використовую його щодня вже кілька місяців, і можу сказати, що волосся не пересушується, а навпаки — виглядає здоровішим завдяки іонізації. Крім того, він має дуже зручну функцію контролю температури, тож можна регулювати рівень тепла під свій тип волосся. Що стосується транспортування, то це взагалі не проблема, тому що фен легкий і компактний, чудово підходить для поїздок, не займає багато місця у валізі. Ще один плюс — довгий шнур, що робить його зручним у використанні в будь-яких умовах.
Якщо хочеш розглянути інші моделі, я б дуже радив зайти на сайт mi.ua. Там представлений великий вибір фенів https://mi.ua/ru/feny/ різних виробників: від бюджетних варіантів до професійних. Можеш легко відфільтрувати за потрібними параметрами, знайти відгуки і порівняти ціни. Я там замовляв свій фен і залишився задоволений, можливо, знайдеш щось ще краще.
Atolyan вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +4, время: 23:27.


Copyright © 2009-2014 семейный форум Харькова, Jelsoft Enterprises Ltd