Семейный Форум FamilyClub  

Вернуться   Семейный Форум FamilyClub > Красота и здоровье. Мода и стиль > Здоровье
Регистрация Правила форума Справка Пользователи Календарь Сообщения за день Поиск

Важная информация

Здоровье

Все о здоровье. Заболевания: храп, аллергия, кашель и головная боль, а так же более серьезные. Как бороться, когда обращаться к врачу, на что нужно обращать внимание. Мероприятия для улучшения здоровья: утренняя зарядка и здоровый образ жизни, прием витаминов. Медицинские центры, обследования и анализы: что, где и когда, делимся полезными ссылками и координатами.Все о здоровье. Заболевания: храп, аллергия, кашель и головная боль, а так же более серьезные. Как бороться, когда обращаться к врачу, на что нужно обращать внимание. Мероприятия для улучшения здоровья: утренняя зарядка и здоровый образ жизни, прием витаминов. Медицинские центры, обследования и анализы: что, где и когда, делимся полезными ссылками и координатами.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 30.07.2024, 03:10   #1
Давно я тут
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 951
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Який бандаж на коліно мені підійде?

я почав займатися бігом і після кількох тренувань відчув біль у коліні. Мій лікар порадив носити колінний бандаж для підтримки суглоба, але я зовсім не розумію, який саме бандаж мені підійде. Є так багато різних варіантів: з відкритою чи закритою чашечкою, з ребрами жорсткості або без них, еластичні та компресійні. Чи є якісь загальні правила або поради щодо вибору бандажа? Як зрозуміти, який з них буде найефективнішим у моєму випадку? Крім того, мене цікавить, як довго потрібно носити бандаж і чи потрібно його знімати на ніч?
Dixer вне форума   Ответить с цитированием

Реклама
Непрочитано 30.07.2024, 03:12   #2
Домовой
 
Регистрация: 25.05.2019
Возраст: 36
Сообщений: 1,021
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Re: Який бандаж на коліно мені підійде?

Вибір колінного бандажа може бути дійсно складним, але є кілька основних моментів, які варто врахувати. Перш за все, потрібно визначити, для якої мети ти збираєшся використовувати бандаж. Якщо це легка підтримка під час тренувань або для профілактики, еластичний або компресійний бандаж буде чудовим варіантом. Вони забезпечують легку підтримку, покращують кровообіг і зменшують набряк. Якщо у тебе є серйозніші травми, такі як пошкодження зв'язок або меніска, краще обрати бандаж з ребрами жорсткості або шарнірами. Вони забезпечують надійнішу фіксацію суглоба.
Atolyan вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.07.2024, 03:13   #3
Давно я тут
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 951
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Re: Який бандаж на коліно мені підійде?

Дякую за відповідь! Тепер мені трохи ясніше, як вибирати бандаж. Але у мене залишилися ще деякі питання. Як правильно виміряти коліно для вибору розміру бандажа? Чи є якісь особливі техніки, щоб переконатися, що бандаж сидить правильно і не спричиняє додатковий дискомфорт? Також цікаво, чи потрібно носити бандаж постійно під час реабілітації, або його можна знімати в деякі моменти для відпочинку?
Dixer вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.07.2024, 03:14   #4
Давно я тут
 
Аватар для anna 12312
 
Регистрация: 23.09.2013
Адрес: Харьков
Возраст: 37
Сообщений: 607
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Який бандаж на коліно мені підійде?

Для правильного вибору розміру бандажа на коліно https://ortosalon.ua/ua/bandazh-na-koleno-nakolenniki/ тобі потрібно виміряти окружність коліна в трьох точках: під коліном, над коліном і по середній лінії коліна. Це допоможе знайти бандаж, який буде добре сидіти і не спричинятиме дискомфорт. Бандаж повинен щільно прилягати, але не бути занадто тісним, щоб не порушувати кровообіг.
Носити бандаж постійно не завжди потрібно. Зазвичай, його рекомендують носити під час активності або коли ти відчуваєш біль чи дискомфорт. У деякі моменти можна знімати бандаж, щоб дати коліну відпочити і не залежати від підтримки постійно. Це допоможе м'язам навколо коліна працювати самостійно і зміцнюватися.

anna 12312 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 30.07.2024, 03:15   #5
Давно я тут
 
Аватар для anna 12312
 
Регистрация: 23.09.2013
Адрес: Харьков
Возраст: 37
Сообщений: 607
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Який бандаж на коліно мені підійде?

Для правильного вибору розміру бандажа на коліно https://ortosalon.ua/ua/bandazh-na-koleno-nakolenniki/ тобі потрібно виміряти окружність коліна в трьох точках: під коліном, над коліном і по середній лінії коліна. Це допоможе знайти бандаж, який буде добре сидіти і не спричинятиме дискомфорт. Бандаж повинен щільно прилягати, але не бути занадто тісним, щоб не порушувати кровообіг.
Носити бандаж постійно не завжди потрібно. Зазвичай, його рекомендують носити під час активності або коли ти відчуваєш біль чи дискомфорт. У деякі моменти можна знімати бандаж, щоб дати коліну відпочити і не залежати від підтримки постійно. Це допоможе м'язам навколо коліна працювати самостійно і зміцнюватися.

anna 12312 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +4, время: 01:39.


Copyright © 2009-2014 семейный форум Харькова, Jelsoft Enterprises Ltd