Семейный Форум FamilyClub  

Вернуться   Семейный Форум FamilyClub > Юмор и развлечения > Юмор
Регистрация Правила форума Справка Пользователи Календарь Сообщения за день Поиск

Важная информация

Юмор

Юмор в жизни форума. Рассказываем разнообразные смешные истории, показываем и обсуждаем смешные картинки и демотиваторы, рассказываем смешные анекдоты и стихи. Шутим и обсуждаем женскую и мужскую психологию, делимся новогодними шутками и вспоминаем смешные моменты из нашей жизни.Юмор в жизни форума. Рассказываем разнообразные смешные истории, показываем и обсуждаем смешные картинки и демотиваторы, рассказываем смешные анекдоты и стихи. Шутим и обсуждаем женскую и мужскую психологию, делимся новогодними шутками и вспоминаем смешные моменты из нашей жизни.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 09.06.2024, 20:49   #1
Давно я тут
 
Регистрация: 25.05.2019
Возраст: 36
Сообщений: 828
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Які секс іграшки для пар найпопулярніші?

Ми з моєю дівчиною вирішили додати трохи різноманітності у наше сексуальне життя і почали цікавитися секс-іграшками для пар. Це для нас абсолютно нова тема, і я хотів би дізнатися більше. Чи можете порекомендувати, які секс-іграшки для пар зараз найпопулярніші? Бажано щось просте у використанні та підходяще для новачків.
Atolyan вне форума   Ответить с цитированием

Реклама
Непрочитано 09.06.2024, 20:49   #2
Давно я тут
 
Аватар для anna 12312
 
Регистрация: 23.09.2013
Адрес: Харьков
Возраст: 37
Сообщений: 519
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Які секс іграшки для пар найпопулярніші?

Я вже досить довгий час цікавлюся секс-іграшками і можу дати кілька порад. Найпопулярніші серед пар зараз – це вібратори для двох, наприклад, ті, які можна використовувати під час сексу разом. Ще популярні кільця на пеніс із вібрацією, що додають стимуляцію обом партнерам. Також дуже цікаві дистанційно керовані іграшки, які додають елемент гри та контролю. Головне – не боятися експериментувати та знаходити те, що вам обом підходить.
anna 12312 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.06.2024, 20:49   #3
Давно я тут
 
Регистрация: 25.05.2019
Возраст: 36
Сообщений: 828
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Re: Які секс іграшки для пар найпопулярніші?

Ми з дівчиною думали про вібратор для двох, але трохи боїмося, що це може бути складно для нас. Може, краще почати з чогось простішого, як кільце на пеніс з вібрацією? Здається, це менш складний варіант, але все ж таки цікавий. Також зацікавили дистанційно керовані іграшки, вони звучать дуже цікаво. Можливо, у когось є досвід використання таких іграшок, щоб поділитися?
Atolyan вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 09.06.2024, 20:50   #4
Давно я тут
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 772
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Re: Які секс іграшки для пар найпопулярніші?

Цитата:
Сообщение от Atolyan Посмотреть сообщение
Ми з дівчиною думали про вібратор для двох, але трохи боїмося, що це може бути складно для нас. Може, краще почати з чогось простішого, як кільце на пеніс з вібрацією? Здається, це менш складний варіант, але все ж таки цікавий. Також зацікавили дистанційно керовані іграшки, вони звучать дуже цікаво. Можливо, у когось є досвід використання таких іграшок, щоб поділитися?
Як для початківців, кільце на пеніс з вібрацією дійсно чудовий варіант, простий у використанні і дарує неймовірні відчуття обом партнерам. Вібратори для пар також відмінно підходять, особливо моделі з кількома режимами вібрації, які можна використовувати під час сексу. Щодо дистанційно керованих іграшок, вони додають новий рівень інтерактивності та збудження, особливо якщо ваш партнер знаходиться далеко.

Рекомендую звернути увагу на каталог секс-іграшок для пар https://kaifusha.store/shop/dlya-par/ у секс-шопі Kaifusha. Там великий вибір якісних товарів та швидка доставка по Україні, що дуже зручно. Не соромтеся звертатися до консультантів магазину – вони завжди допоможуть з вибором.

Dixer вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +4, время: 09:19.


Copyright © 2009-2014 семейный форум Харькова, Jelsoft Enterprises Ltd