Семейный Форум FamilyClub  

Вернуться   Семейный Форум FamilyClub > Все о Семейном форуме Family Club > Для новичков
Регистрация Правила форума Справка Пользователи Календарь Сообщения за день Поиск

Важная информация

Для новичков

Приветствуем новеньких и помогаем им делать первые шаги на Семейном форуме. Помогаем выбрать и загрузить картинки; разбираемся, что такое цитата и как ее вставить в сообщение. Решаем вместе вопросы: что такое подпись и как ее создать, делимся ссылками; аватара и как ее выбрать.Приветствуем новеньких и помогаем им делать первые шаги на Семейном форуме. Помогаем выбрать и загрузить картинки; разбираемся, что такое цитата и как ее вставить в сообщение. Решаем вместе вопросы: что такое подпись и как ее создать, делимся ссылками; аватара и как ее выбрать.

Ответ
Опции темы
Непрочитано 20.10.2024, 00:28   #1
Домовой
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 1,019
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Навчання за кордоном

Привіт! Я от зараз серйозно замислююсь про навчання за кордоном, але виникає стільки запитань, що не знаю, з чого почати. Може, ти щось знаєш або в тебе є знайомі, які вже навчалися за кордоном? Мене цікавить, наскільки це реально, чи багато потрібно документів, які шанси отримати стипендію або грант? Чи важко адаптуватися до нової країни? Ще, звісно, хвилює питання мови — чи достатньо буде англійської, чи потрібно знати ще й мову країни, де плануєш навчатися? І як взагалі справи з проживанням та вартістю життя? Хотілося б почути твою думку або поради.
Dixer вне форума   Ответить с цитированием

Реклама
Непрочитано 20.10.2024, 00:31   #2
Давно я тут
 
Аватар для anna 12312
 
Регистрация: 23.09.2013
Адрес: Харьков
Возраст: 37
Сообщений: 638
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Навчання за кордоном

Я два роки тому поїхала на магістратуру до Нідерландів. Скажу тобі так: це точно не так страшно, як здається на перший погляд. Щодо документів, то так, їх треба багато: мотиваційний лист, резюме, рекомендації від викладачів і результати мовного тесту (я складала IELTS). Але головне — підготувати це заздалегідь і не тягнути до останнього. Щодо стипендій, то в Європі реально отримати гранти на навчання або знижки, але треба багато шукати і подавати заявки вчасно. Адаптація... Тут все залежить від тебе. Я швидко звикла, бо більшість програм англомовні, та й місцеві досить дружні. Звісно, важливо знати хоча б базову мову країни, щоб почувати себе комфортно.
anna 12312 вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.10.2024, 00:31   #3
Домовой
 
Аватар для Dixer
 
Регистрация: 13.05.2019
Адрес: Харьков
Возраст: 34
Сообщений: 1,019
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Отправить сообщение для Dixer с помощью ICQ
По умолчанию Re: Навчання за кордоном

Це цікаво! Я думав про Німеччину або ту ж Нідерланди, бо чув, що там багато англомовних програм, а ще ці країни мають високий рівень освіти. Але завжди боявся, що не зможу знайти грант або що не встигну вчасно зібрати всі документи. Мені здається, це потребує багато часу і зусиль, особливо якщо ще паралельно працюєш або навчаєшся. А щодо мовного тесту — наскільки складно його скласти? Я чув, що для більшості програм потрібно мати рівень не нижче B2 або навіть C1. І чи була в тебе можливість підробляти під час навчання, щоб покрити частину витрат? Яка там взагалі ситуація з роботою для студентів?
Dixer вне форума   Ответить с цитированием
Непрочитано 20.10.2024, 00:32   #4
Давно я тут
 
Аватар для anna 12312
 
Регистрация: 23.09.2013
Адрес: Харьков
Возраст: 37
Сообщений: 638
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Навчання за кордоном

Так, освіта за кордоном https://study-roads.com дійсно відкриває багато можливостей, але до цього треба добре підготуватися. Щодо мовного тесту, то так, більшість університетів вимагають IELTS з результатом не менше 6.5–7.0 балів або TOEFL — не менше 90. Головне — практикуватися заздалегідь, бо тест перевіряє всі аспекти: читання, слухання, письмо і говоріння. Щодо роботи, то в Нідерландах студентам дозволяють працювати до 16 годин на тиждень під час навчання і повний день на канікулах. Це допомагає трохи покрити витрати на проживання, хоча варто розуміти, що вартість життя в Європі може бути досить високою, особливо в великих містах. Але найважливіше — це досвід. Освіта за кордоном допомагає не тільки отримати знання, а й розширює горизонти, дає можливість знайомитися з людьми з різних країн і культур, що дуже цінно для майбутнього розвитку.

anna 12312 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +4, время: 21:55.


Copyright © 2009-2014 семейный форум Харькова, Jelsoft Enterprises Ltd