Показать сообщение отдельно
Непрочитано 28.02.2021, 18:21   #5
Давно я тут
 
Регистрация: 25.05.2019
Возраст: 36
Сообщений: 729
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию Re: Доставка цветов

Цитата:
Сообщение от Dixer Посмотреть сообщение
Потрібно дівчиниі купити якийсь гарні троянди у Львові, точніше біля нього і в нас в містечку троянди якісь гарні не купити, а хочеться щось не дуже тривіальне. Що і де можна купити?
Не, ну з маленькими містечкам, то дійсно проблема в плані квітів, якщо бути чесними. Звичайно є якісь там маленькі магазинчики і є квіти, але вибір там ну зовсім невеликий. Тобто є якісь троянди і є якісь кольори, але в плані сортів троянд, то зовсім велика криза. І буває так що навіть самі простенькі троянди там в не зовсім гарному стані, але у людей і вибору особливого немає, бо до інших троянд їхати далеко.Купують те що є.
Якщо у вас така поважна ціль, купити крутий букет троянд, то тут тільки Львів. Але їхати у Львів і просто шукати там якийсь магазанчик з квітами теж не дуже гарна ідея. Тут треба замовлятись що в інтернеті, щоб ви вибрали-подзвонили-приїхали і забрали. Мінімум часу на дуже гарні квіти.
Я вам пропоную купити букет піоновидних троянд. Ну дуже гарні і не зовсім для нас звичні, вони трішки на піони схожі. Піоновидні троянди можна купити у Львові в цьому інтернет-магазині https://kvitna.ua/collection/all/paeonia-rose Повірте мені, це просто супер варіант.
Atolyan вне форума   Ответить с цитированием

Реклама