Показать сообщение отдельно
Непрочитано 18.07.2019, 00:21   #1
Новичок
 
Регистрация: 16.02.2019
Возраст: 26
Сообщений: 42
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Зригування У Немовлят

Привіт, матусі. Хотіла б у вас запитати, чи читаєте ви якісь журнали або блоги для дітей, їх розвиток і здоров'я? Я думаю, багато мам так роблять. У мене це перша дитина, перший досвід у вихованні. У мене вдома лежить ціла стопка журналів про діток, в кожному знаходжу якісь нові корисні поради. І блоги різні читаю, статті в інтернеті про здоров'я малюків. Наприклад, подобається сайт для сучасних мам України «BigCityMom». Там розглядаються багато питань щодо здоров'я немовляти. Наприклад, яка потрібна перша допомога при високій температурі, або розглядаються питання здорового харчування, та інші. Читаю поступово там статті, щоб в разі чого, змогла визначити симптоми і знала, як їх лікувати. Нещодавно зіткнулася зі зригуванням у мого немовляти. Добре, що я вже знала, що робити. На цьому сайті є стаття про зригування у немовлят. Звичайно ж, ми з малюком звернулися до лікаря. Лікар дав нам рекомендації щодо зригування, але багато чого я вже знала. А ви коли-небудь вже стикалися зі зригуванням у немовляти?
aena0112 вне форума   Ответить с цитированием

Реклама