Показать сообщение отдельно
Непрочитано 18.07.2017, 00:13   #20
Новичок
 
Регистрация: 17.07.2017
Возраст: 25
Сообщений: 6
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию Re: Магазины одежды мужской и обуви в Харькове

Цитата:
Сообщение от Lovely Посмотреть сообщение
Milashka, нууу, рубашка в том году летом стоила 400 грн. Но опять таки в январе скидки Ванька там только верх может подобрать, штаны ему короткие:(
Тут мы нежно любим Коллинз Последние джинсы оттуда за 600 с чем-то оттаскал вдоль и поперек. И с длиной проблем нет. Еще нравится Next в Караване сразу у входа, в Дафи магазин Seppala он и мужской и женский.
Я в колінзі заради експерименту купив джинси взимку, обійшлися в 999 грн ( без знижки) якщо чесно, то за пів року протерлись на сідницях, хоча самі по собі дуже зручні. Минулого року, до того як відшили перші поло власного зразка купив у них поло. Точно пам'ятаю що не дивився на рекомендації до прання, але я усі футболки в делікатному режимі перу, а там прямо комірець після першого ж прання зіпсувався ( деформувався), рекламувати одяг "Гром" не буду, просто розказав про досвід з колінзом.

Набагато краще ведуть себе джинсові шорти Reserved, купив того року 2 пари за 450 і 550 грн . Ношу до сих пір, щоправда світлі подобаються більше, ніж класичні сині.
omlab вне форума   Ответить с цитированием

Реклама